گرانترین گوشی های جهان

گرانترین گوشی های جهان :گوشی های تلفن همراه امروزه تبدیل به یکی از کاربردی ترین ابزار در زندگی روزمره افراد شده است که علاوه بر کارکرد های اصلی یک تلفن همراه ، کاربرد های جانبی فراوانی پیدا کرده اند. برای برخی از افراد خاص علاوه بر وب گردی و گشت وگذار های اینترنتی در شبکه های اجتماعی ، جنبه ی تشریفاتی و مد گرایانه نیز داشته و تبدیل به ابزاری برای نشان دادن میزان ثروتشان بدل شده است.

معرفی و بررسی گرانترین گوشی های جهان

در ادامه به بررسی ۱۰ مدل از گرانترین گوشی های جهان می پردازیم که از لحاظ کارکرد و سخت افزار تفاوت چندانی با سایر گوشی ها نداشته و علت اصلی تفاوت قیمت آن ها در طراحی خاص و مواد استفاده شده در ساخت (طلا و الماس و جواهرات گران قیمت) آن ها می باشد. با زوم تک همراه باشید…

 

۱۰- Vertu Signature Diamond

گرانترین گوشی های جهان

تلفنی لوکس و منحصر به فرد از ورتو ، کمپانی ورتو که بخاطر محصولات لوکس و جذاب تلفن همراهش مشهور شده است. دلیل اصلی که Vertu Signature Diamond در این لیست قرار گرفته ، استفاده از پلاتین در ساخت آن و ادعای بهترین فرایند مونتاژ که به صورت دستی انجام شده است را دارد،  در تزئین این تلفن همراه زیبا از ۲۰۰ قطعه الماس استفاده شده است و قیمت حدودی آن ۸۸ هزار دلار (تقریبا ۲۶۴ میلیون تومان)می باشد.

 

۹- iPhone Princess Plus

گرانترین گوشی های جهان

آیفون پرنسس پلاس دارای یک ویژگی بسیار متفاوت در مقایسه با سایر تلفن های همراه اپل می باشد که آن را در این لیست گرانترین گوشی های جهان قرار داده است، استفاده از طلا در ساخت آن و طراحی خاص آن توسط طراح اتریشی Peter Aloisson و مزین شدن آن به ۱۳۸ قطعه برلیان تراش خورده و ۱۸۰ قطعه الماس تراش خورده با وزن های ۱۶.۵۰ – ۱۷.۷۵گیرات می باشد. این گوشی که به صورت اختصاصی برای بانوان طراحی شده است کاملا جلب توجه کرده و از زیبای خاصی برخوردار است، قیمت تقریبی این ریبای هوشمند ۱۷۶.۴۰۰ دلار می باشد.

 

۸-BlackDiamond VIPN Smartphone

گرانترین گوشی های جهان

در رتبه ۸ ام لیست گرانترین گوشی های جهان الماس سیاه سونی اریکسون قرار گرفته است، استفاده از فناوری آینه ی پلی کربنات و تکنولوژی LED اورگانیک (ساخته شده از مواد آلی) به همراه دو الماس زیبا که یکی از آن ها در دکمه ی ناوبری و دیگری در پشت تلفن همراه استفاده شده است با قیمتی در حدود ۳۰۰ هزار دلار تبدیل به یکی از گرانترین گوشی های جهان شده است.

 

۷- Vertu Signature Cobra

گرانترین گوشی های جهان

ورتو با طرح کبرا در رتبه ی هفتم لیست گرانترین گوشی های جهان قرار گرفته است، علت اصلی قرار گیری این گوشی زیبا در این لیست نیز طراحی منحصر بفردو شبیه به مار کبری  آن و استفاده از طلا و جواهرات فرانسوی در ساخت آن است، در کنار این ویژگی ها این گوشی شیک از یک الماس با برش گلابی ، یک الماس سفید زیبا ، دو عدد زمرد و ۴۳۹ یاقوت در اطراف، آنرا به یکی از گرانترین ها در جهان تبدیل کرده است.

 

۶- Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

گرانترین گوشی های جهان

این گوشی فوق العاده لوکس و زیبا که در سال ۲۰۰۵ طراحی و ساخته شده است ،از ۱۸۰ گرم طلای خالص در ساخت آن استفاده شده است، قسمت پشتی آن از یک نوع چوب خاص آفریقایی می باشد که بیش از ۲۰۰ سال عمر داشته و گرانترین چوب در جهان به حساب می آید.دکمه های آن نیز از جنس کریستال های یاقوت کبود بوده و قیمت آن در حدود ۱ میلیون دلار می باشد.

 

۵- Diamond Crypto Smartphone

گرانترین گوشی های جهان

این گوشی هوشمند بر پایه ی ویندوز CE ساخته شده است، طراحی این گوشی گران قیمت و زیبا توسط شرکت لوازم لوکس سازی Peter Aloisson انجام شده ، پوشش منحصر بفرد این گوشی از ۵۰ الماس که ۱۰ تای آن الماس آبی که بسیار نادر است،استفاده شده. در کنار این ویژگی ها استفاده از گل رز طلایی وبهره گیری از فن آوری محافظ در برابر آدم ربایی و باج گیری قیمتی در حدود ۱.۳ میلیون دلار برای آن در نظر گرفته شده است.

 

۴- GoldVish Le Million

گرانترین گوشی های جهان

رتبه ی چهارم گرانترین گوشی های جهان با قیمت ۱.۳ میلیون دلار از آن GoldVish Le Million می باشد. طراحی زیبای آن توسط طراح مشهور Emmanuel Gueit که طراح جواهرت و ساعت های لوکس است صورت گرفته، این گوشی در سپتامبر سال ۲۰۰۶ و در جشنواره ی کن و نمایشگاه میلیونر به عنوان گرانترین گوشی جهان در کتاب رکورد های گینس ثبت شده است. ظاهر زیبای آن با طلای سفید ۱۸ عیار ساخته شده و مزین به جواهرات و ۲۰ قیراط الماس VVS1 می باشد.

 

۳- iPhone 3G King’s Button

گرانترین گوشی های جهان

این گوشی آیفون که با نام دکمه ی پادشاه آی فون شناخته شده است، توسط جواهر ساز مشهور اتریشی Peter Aloisson طراحی شده و در ساخت آن از ۱۳۸ قطعه الماس زیبا استفاده شده که قیمتی معادل ۲.۴ میلیون دلار برای آن در نظر گرفته شده است. یک قطعه الماس سفید ۶.۶ قیراطی نیز که بر روی دکمه ی home قرار گرفته باعث زیبایی دوچندان آن شده است.

 

۲- Supreme Goldstriker iPhone 3G 32GB

گرانترین گوشی های جهان

این گوشی فوق العاده در کنار زیبایی ظاهر ، یکی از هوشمندترین ها نیز در این لیست می باشد. در طراحی و ساخت این زیبای هوشمند از ۲۷۱ گرم طلای ۲۲ عیار به همراه ۵۳ قطعه الماس با عیار ۱ استفاده شده است ، دکمه ی صفحه ی اصلی آن نیز با مزین شدن به یک قطعه الماس نادر ۷.۱ قیراطی زیبایی خاصی به آن داده است. Supreme Goldstriker iPhone 3G 32GB با قیمت ۳.۲ میلیون دلار در رتبه ی دوم گرانترین گوشی های جهان قرار گرفته است.

 

۱- Diamond Rose iPhone 4 32GB

گرانترین گوشی های جهان

رتبه نخست و گرانترین گوشی جهان تا به امروز نیز با برند آیفون ساخته شده است، قیمت بسیار بالای ۸ میلیون دلار (تقریبا ۲۴ میلیارد تومان) دیاموند رز آیفون ۴ بخاطر استفاده از ۵۰۰ قطعه الماس بی نقص و منحصر بفرد در اطراف گوشی که وزنی بیش از ۱۰۰ قیراط دارند و ۵۳ قطعه الماس نیز در پشت گوشی و بر روی آرم اپل سوار شده ، می باشد. دکمه ی ناوبری این گوشی نیز به یک قطعه الماس ۷.۴ قیراطی مزین شده است.

کلیدواژه : گوشیلاکچریلوکس
مدیر سایت
ارسال دیدگاه